Kontakt

Napisz do nas

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej firmy lub oferty, prosimy o napisanie wiadomości na którą postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

ITAL MARMI S.j.
Obróbka, sprzedaż marmuru, granitu i konglomeratu

 *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez ITAL MARMI EDWARD ANNA SUSZEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Poznaniu w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ITAL MARMI EDWARD ANNA SUSZEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Poznaniu.

 *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez ITAL MARMI EDWARD ANNA SUSZEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Poznaniu w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.


Wypełnij wszystkie pola oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych!